Ersağ Termal Çamur 200 ml.


Ersağ Termal (peloid) çamur, cildinizin doğal ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. %100 doğal olan Ersağ termal (peloid) çamur kil içermez.Termal çamur olarak bilinen binlerce metre yer altından doğal olarak gelen termal suyun içindeki faydalı vitamin ve mineral zengini bir topraktır. Ersağ Termal doğal çamuru kaynak çıkış sıcaklığı 90 C dir. Kullanımı kolay ve son derece faydalıdır.Sadece yüzde değil vücudun her bölgesinde rahatça kullanabilirsiniz.

Kullanımı : Yüz için maske uygulamasına başlamadan önce yüzünüzü su ile temizleyiniz ve hafif nemli bırakınız. Maskeyi göz ve dudak çevresi açıkta kalacak şekilde parmak ucuyla dairesel masaj hareketleri yaparak yaklaşık 1 mm kalınlığında uygulayınız. Çamurun doğal kurumasını bekleyiniz. Maskeyi ılık su ile temizleyiniz. İşlem sonunda nemlendirici krem kullanılması önerilir. Haftada 3-4 kez günde 1 defa uygulayınız.

ÜRÜN TIBBİ TANIMLAMASI : Banyo ve lokal uygulamalar şeklinde dejeneratif romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı,miyozit, tendinit, travma, fibramiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir. İLAÇ DEĞİLDİR.

Kod : 187 / 200 ml. / Fiyatı : ₺ 36.00 TL

ersağ termal çamur 200 ml. ile ilgili aramalar ; ersağ termal çamur sivilce, çamur maskesi faydaları, termal çamur fiyatları, termal kil maskesi kullanıcı yorumları, termal çamur satışı, termal kil maskesi faydaları, termal çamur fiyatı