Ersağ Genel Temizlik 1000 ml.

Ersağ Genel Temizlik 1000 ml.

Ersağ Genel Temizlik ürünü sert ve sudan etkilenmeyen, parke, kalebodur vb. yerler için özel formüle edilmiş bir üründür. Kalıcı ve hoş kokulu olan ürünümüz konsantre ve ekonomiktir.

Kullanımı: Kullanılacak yüzeyin kirlilik oranına göre 1 lt suya tercihinize göre 1 veya 2 kapak ilave ediniz. Temizlik yapılan yüzey kurulandığında daha güzel bir temizlik elde edilir. 1 lt ile yaklaşık 35-40 lt sıvı temizlik maddesi elde edebilirsiniz.

ersağ genel temizlik 1000 ml. ile ilgili aramalar; ersağ genel temizlik faydaları, ersağ genel temizlik içeriği, ersağ genel temizlik kullananlar, ersağ genel temizlik fiyatı, ersağ genel temizlik ne işe yarar, ersağ genel temizlik n11, ersag genel temizlik ne ise yarar, ersağ genel temizlik gittigidiyor, ersağ genel temizlik kullanım alanları, ersağ genel temizlik kodu, ersağ genel temizlik nerelerde kullanılır, ersağ genel temizlik fiyatı 2018, ersağ genel temizlik yorumlar, ersağ genel temizlik geliş fiyatı, ersağ genel temizlik ürünü nerelerde kullanılır, ersağ genel temizlik ürünleri